KUALA LUMPUR – LANGKAWI

 

1. GÜN KUALA LUMPUR

Kuala Lumpur Havalimanına iniş sonrası rehberimizle dış hatlar geliş terminalinde buluşuyoruz. Otel transferi sonrası serbestiz. Konaklama otelimizde.

2. GÜN KUALA LUMPUR

Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra aracımız ve rehberimizle birlikte, şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Bu tur esnasında PETRONASİkiz kuleler, Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Milli Müze (araçla), Parlamento (araçla), Milli Anıt, Milli Cami, Demiryolu İstasyonu (araçla) noktalarından geçecek ve fotoğraf çekmek için molalar vereceğiz. Tur sonrası otele dönüş ve serbest zaman.

3. GÜN KUALA LUMPUR – LANGKAWI

Sabah kahvaltı sonrası en geç öğlen saat 12.00’ da otelimizden çıkış yapıyoruz. Sonrasında uçağımıza göre Havalimanına transfer. Langkawi Havalimanına iniş sonrası rehberimizle dış hatlar geliş terminalinde buluşuyoruz. Otel transferi sonrası serbestiz. Konaklama otelimizde.

4. GÜN LANGKAWI

Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra aracımız ve rehberimizle birlikte, ada turumuzu gerçekleştireceğiz. Bu tur esnasında Kartal Meydanı, Oriental Village ve Underwater World ziyaret edilecek. Tur sonrası otele dönüş ve serbest zaman. Konaklama Langkawi’de 

5. GÜN LANGKAWI

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden çıkarak ISLAND HOPING turu gerçekleştirilecek. Yarım günlük bu turda Dayang Bunting / Hamile Bakire Adası ve Langkawi’nin etrafındaki adalardan birinde güzel bir kumsalda zaman geçirilecek. Sonrasında otele dönüş ve serbest zaman.

6. GÜN LANGKAWI

Sabah kahvaltı sonrası Kilim Nehri boyunca yapacağımız Mangrove turuna çıkacağız. Bu tur esnasında yarasa mağarasını görerek buradaki sarkıt ve dikitleri hayranlıkla seyredeceğiz. Arkasından kartal besleme esnasında vahşi kartalların nehir esnasında beslenme dalışlarını gözlemleyeceğiz. Tur sonrası serbest zaman. Konaklama Langkawi’de.

7. GÜN LANGKAWI

Sabah kahvaltı sonrası en geç öğlen saat 12.00’ da otelimizden çıkış yapıyoruz. Sonrasında uçağımıza göre Havalimanına transfer.

 

OTEL SEÇENEKLERİ

5***** INTERCONTINENTAL

5***** TANJUNG RHU

 5*****ROYALE CHULAN 

 5***** DANNA

 5***** ISTANA

 5*****WESTIN

 

Pakete Dâhil Olanlar: 

·         Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri

·         Otel konaklaması (oda kahvaltı)

·         Ada turu, Island Hoping turu, Bat cave girişi, Mangrove turu, Kuala Lumpur şehir turu

·         Underwater World giriş ücretleri

Pakete Dâhil Olmayanlar:

·         Türkçe rehberlik 

·      Tüm uçuşlar hariçtir

·         Öğle ve Akşam yemekleri

·         Bahşişler

·         Şahsi Harcamalar

 

 

Yazıcıdan Çıktı Al