KUALA LUMPUR, MALAKA 4 GÜN - 3 GECE

KÜLTÜREL

1. GÜN KUALA LUMPUR

Kuala Lumpur Havalimanına iniş sonrası rehberimizle dış hatlar geliş terminalinde buluşuyoruz. Otel transferi sonrası serbestiz. Konaklama otelimizde.

2. GÜN KUALA LUMPUR

Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra aracımız ve rehberimizle birlikte, şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Bu tur esnasında PETRONASİkiz kuleler, Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Milli Müze (araçla), Parlamento (araçla), Milli Anıt, Milli Cami, Demiryolu İstasyonu (araçla) noktalarından geçecek ve fotoğraf çekmek için molalar vereceğiz. Tur sonrası otele dönüş ve serbest zaman.

3. GÜN KUALA LUMPUR – MALAKA – KUALA LUMPUR

Sabah kahvaltı sonrası araç ve rehberimizle beraber Malezya’nın tarihinde çok önemli bir yer tutan ve günümüzde Malacca Eyaletinin başkenti olan Malacca şehrine gideceğiz. Günübirlik bir tur olan Malacca turu esnasında gerçekten çok renkli bir kültür zenginliğine şahit olacağız. Tarih boyunca Portekizliler, Hollandalılar ve İngilizlerin sömürgesi konumuna gelen bu önemli ticaret şehri, günümüzde tüm bu dönemleri ziyaretçilerine sergiliyor.  Tur sonrası tekrar Kuala Lumpur’a döneceğiz. Konaklama Kuala Lumpur’da. 

4. GÜN KUALA LUMPUR 

Sabah kahvaltı sonrası en geç öğlen saat 12.00’ da otelimizden çıkış yapıyoruz. Sonrasında uçağımıza göre Havalimanına transfer.

Pakete Dâhil Olanlar:
·       Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri

·       Otel konaklaması (oda kahvaltı)

·       Panoramik Şehir Turu (yarım gün tur – 4 saat)

·       Malacca şehri günübirlik turu (giriş ücreti baba & nyonya müzesi, beca)

·       İngilizce konuşan şoför - Rehber

Pakete Dâhil Olmayanlar:

·       Türkçe rehberlik 

·     Tüm uçuşlar hariçtir     

.       Öğle ve Akşam yemekleri

·       Bahşişler

·       Şahsi Harcamalar

Seyahat etmek istediğiniz tarih için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.

 

Yazıcıdan Çıktı Al