KUALA LUMPUR 4 GÜN - 3 GECE / KEŞİF

1. GÜN KUALA LUMPUR

Kuala Lumpur Havalimanına iniş sonrası rehberimizle dış hatlar geliş terminalinde buluşuyoruz. Otel transferi sonrası serbestiz. Konaklama otelimizde.

2. GÜN KUALA LUMPUR

Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra aracımız ve rehberimizle birlikte, şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Bu tur esnasında PETRONAS İkiz kuleler, Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Milli Müze (araçla), Parlamento (araçla), Milli Anıt, Milli Cami, Demiryolu İstasyonu (araçla) noktalarından geçecek ve fotoğraf çekmek için molalar vereceğiz. Tur sonrası otele dönüş ve serbest zaman.

3. GÜN KUALA LUMPUR

Sabah kahvaltı sonrası araç ve rehberimizle beraber Hindular için önem arz eden ve aynı zamanda bir tabiat güzelliği olan BATU Mağaralarına doğru yola çıkacağız. Günümüzde halen çeşitli Hindu tapınaklarının bulunduğu bu mekânda yapacağımız gezinti size özel bir gün yaşatacak. Daha sonra Malezya el sanatlarının en güzel örneklerinden biri olan Batik sanatını görmek üzere Batik kumaşların hazırlanıp satıldığı bir dükkânı gezeceğiz. En son tekrar şehre dönerek, İkiz kulelere bile tepeden bakan, Kuala Lumpur Telekomünikasyon Kulesi’ne çıkacağız. Öğleden sonra ki gezimizde ise dünyanın en büyük serbest dolaşım kuş parkı olan Kuala Lumpur Kuş Parkı, Kuala Lumpur’un ilk kurulduğu yerde İngilizler tarafından inşa ettirilen ve Moorish stilinin güzel bir örneği olan Jamek Mascid ve ardından Merkez Pazar anlamına gelen Pasar Seni gezisi gerçekleşecek.  

4. GÜN KUALA LUMPUR

Sabah kahvaltı sonrası en geç öğlen saat 12.00’ da otelimizden çıkış yapıyoruz. Sonrasında uçağımıza göre Havalimanına transfer. 

Pakete Dâhil Olanlar:
·       Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri

·       Otel konaklaması (oda kahvaltı)

·       Panoramik Şehir Turu (yarım gün – 4 saat ile sınırlı)

·       Batu Caves, Batik, KL Tower, KL Bird Park, Jamek Mascid ve Pasar Seni turları ve giriş ücretleri

·       İngilizce konuşan şoför-rehber

Pakete Dâhil Olmayanlar:

·       Türkçe rehberlik

·         Tüm uçuşlar hariçtir

·       Öğle ve Akşam yemekleri

·       Bahşişler

·       Şahsi Harcamalar

Grup rezervasyonlarınız için (min10 kişi) lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.

Yazıcıdan Çıktı Al