İzmir’de Europlan Turizm Organizasyon Ticaret Limited Şirketi adı altında faaliyet gösteren A Grubu VİSPO travel Seyahat Acentası, 20 yıla aşkın seyahat organizasyonu ve engin yurtdışı tecrübesini, Asya’nın kalbi MALEZYA ile ilgili, BİREYSEL ve GRUP seyahat ve konaklama ihtiyaçlarınızda, zengin ürün seçeneği ve en uygun fiyat avantajları ile sizlere aktarmayı amaç edinmiştir.

MALEZYA TUR Malezya Turizm Ofisi’nin İzmir ve Ege Bölgesi yetkili acentası VİSPO travel’ın markasıdır.

Malay, Çin ve Hint nüfusunu barındıran Malezya, sahip olduğu doğal güzellikleri, tarihsel mirasları ve turistik bölgeleri ile dünyada en çok turist çeken ilk 10 ülke içerisinde 9. Sırada bulunmaktadır.

Seyahat tutkunlarına Balayı turizmi, M.I.C.E, Doğa ve Kültür Turizmi ile Eğlence Turizmi gibi çok geniş bir seçenek yelpazesi sunan turizm cenneti Malezya’ya seyahat programlarını düzenlerken hedefimiz sizlere gezerken, görüp özümleyebilmeniz ve tat alabilmeniz için uygun ortamları yaratmak ve seyahat dönüşünde de yeni yaşam tarzlarını, lezzetleri ve coğrafyaları keşfetmiş olmanın mutluluğunu tattırabilmek. Bizim için seyahat gittim diyebilmek için gitmek değil, tanıdım ve keşfettim diyebilmek için seyahat etmektir. Dolayısıyla bir seyahatin tüm detaylarını bizlerle aynı kaygıları taşıyan, değişik kültürlere merak duyup yaşadığımız gezegeni anlamaya çalışan, çevre bilincine sahip ve sanata saygısı olan seyyah dostlarımızın görüşlerine hitap edebilecek şekilde hazırlamaya gayret göstermekteyiz.

  

HİZMETLERİMİZ

Konferans, seminer, toplantı ve bayii organizasyonları, 
Kültürel gezi organizasyonları,
Doğa ve keşif turları
Nikah, Düğün, Balayı Organizasyonları,
Otel rezervasyonları,

Yazıcıdan Çıktı Al