LANGKAWI 5 GÜN / 4 GECE BALAYI  ADASI

ve Kilim Geoforest Parkı

 

1. GÜN LANGKAWI

Langkawi Havalimanına iniş sonrası rehberimizle dış hatlar geliş terminalinde buluşuyoruz. Otel transferi sonrası serbestiz. Konaklama otelimizde.

2. GÜN LANGKAWI

Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra aracımız ve rehberimizle birlikte, ada turumuzu gerçekleştireceğiz. Bu tur esnasında Kartal Meydanı, Oriental Village, teleferik ve Underwater World ziyaret edilecek. Tur sonrası otele dönüş ve serbest zaman. Konaklama Langkawi’de 

3. GÜN LANGKAWI

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden çıkarak yarım gün ISLAND HOPING turu gerçekleştirilecek. Yarım günlük bu turda Dayang Bunting / Hamile Bakire Adası ve Langkawi’nin etrafındaki adalardan birinde güzel bir kumsalda zaman geçirilecek. Sonrasında otele dönüş ve serbest zaman.

4. GÜN LANGKAWI

Sabah kahvaltı sonrası Kilim Nehri boyunca yapacağımız Mangrove turuna çıkacağız. Bu tur esnasında yarasa mağarasını görerek buradaki sarkıt ve dikitleri hayranlıkla seyredeceğiz. Arkasından kartal besleme esnasında vahşi kartalların nehir esnasında beslenme dalışlarını gözlemleyeceğiz. Tur sonrası serbest zaman. Konaklama Langkawi’de.

5. GÜN LANGKAWI

Sabah kahvaltı sonrası en geç öğlen saat 12.00’ da otelimizden çıkış yapıyoruz.  Sonrasında uçağımıza göre Havalimanına transfer.

Pakete Dâhil Olanlar:
·         Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri

·         Otel konaklaması (oda kahvaltı)

·         Yarım gün Ada turu, Island Hoping turu, Bat cave girişi, Kilim Ormanında Mangrove turu

·         Underwater World giriş ücretleri

·         İngilizce konuşan şoför - Rehber

Pakete Dâhil Olmayanlar:

·         Türkçe rehberlik

·         Tüm uçuşlar hariçtir

·         Öğle ve Akşam yemekleri

·         Bahşişler

·         Şahsi Harcamalar

Seyahat etmek istediğiniz tarih için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.

Yazıcıdan Çıktı Al